Uued teosed Uue Kunsti Muuseumi kollektsioonis


TERE TULEMAST
UUE KUNSTI MUUSEUMISSE!

O
leme avatud iga päev 9 - 19.00!
 

 
AVALEHELE MUUSEUMIST NÄITUSED ÜRITUSED KUNSTIKOGU RAAMATUKOGU FILMIFESTIVAL UUDISED
          Lahtiolekuajad Dokumentaalfilmid Elektronkataloog
   

Uue Kunsti Muuseumi videoteegis leiduvate dokumentaalfilmide nimistu.

 

Filmi
kood
Pealkiri inglise keeles Pealkiri eesti keeles Autor Tootja maa Pikkus Aasta

001d

24 Preludes For A Fugue

24 prelüüdi ühele fuugale

Dorian Supin

Estonia

86 min.

2002

002d

27 Dollari

 

Giorgio Garini

Italy/Switzerland

62 min.

2000

003d

7th Heaven

 

Staffan Strandberg

Norway

58 min.

2002

004d

14 Episodes

 

Murad Mazaev

Ukraine, The Netherlands

9 min.

2004

005d

3 Rooms of Melancholia, The

 

Pirjo Honkasalo

Finland

85 min.

2004

006d

4th Wife And Her African Husband

 

Ellen-Astri Lundby

Norway

53 min.

2005

007d

100% Human

100% Menneske

Trond Winterkj¿r, Jan Dalchow

Norway

52 min.

2004

008d

13 Years And 10 Months

 

Jenifer Malmqvist

Poland

9 min.

2006

009d

3 Images of Life And Time

III pilti elust ja ajast

Minna Hint

Estonia

33 min.

2006

010d

3 Men And A Bulb

 

Pankaj Rishi Kumar

India

62 min.

2006

011d

3 Times Divorced

 

Ibtisam Salh Mara’ana

Israel

75 min.

2007

012d

19 Threads

 

Stella Iannitto, Miguel Maldonado, Ana Ugarte

Argentina/Spain

25 min.

2008

013d

7109 KM

 

Marcin Filipowicz

Poland

20 min.

2008

A001d

ACCOMPONG - Black Freedom Fighters in Jamaica

ACCOMPONG - Steward Rebellen in Jamaica

S. Manafi

 

53 min.

1992

A002d

Aching Eye

Kamaka' eha

Michael Kuetemeyer, Anula Shetty

 

60 min.

1994

A003d

A-E-I-O-U, Where Are The Zambian Books?

A-E-I-O-U, Missä Sambian Kirjat Ovat?

Kristiina Tuura

 

36 min.

1992

A004d

Ainu: Village Life In Shiraoi

 

Saburo Hatta

 

36 min.

1925

A005d

Ainu: Exorcism Rites Uepotara In Nibutani

 

Neil G.Munro

 

36 min.

1933/34

A006d

As Far As Mako From Jerusalem

 

Janos Tari

 

33 min.

1992

A007d

Affinites

 

Peter Hagerrot and Lasse Bohlin

 

65 min.

1994

A008d

After The Loneliness

 

Karin Parbst

 

44 min.

1993

A009d

Asmara

 

Paolo Poloni

 

76 min.

1993

A010d

Arne Treholt- The Man And His Destiny

 

Morten Henriksen

 

82 min.

1993

A011d

Art Of Dying, The

 

Majbritt Munck and Jon C. Jensen

 

59 min.

1993

A012d

Antsla Autumn

Antsla sügis

Mati Põldre

 

39 min.

1993

A013d

Arama So: Words From The Dry Season

 

Nadine Wanono ja Amy Hardie

 

35 min.

1994

A014d

Azhu Marriage System Of The Moses, The

 

Yang Guanghai

 

56 min

1997

A015d

Anna

Anna

Marku Lehmuskallio ja Anastasia Lapsui

 

60 min.

1997

A016d

As One Can

 

Liina Kulles

Estonia

30 min.

1990

A017d

Artist´s Life

 

Lasse Naukkarainen

 

59 min.

1999

A018d

Always And Not Ever

 

Ilka Ruuhijärvi ja Ulla Taguchi

 

56 min

1990

A019d

Art of Bellmaking, The

 

Lucienne Lanaz

 

23 min.

1989

A020d

Appalachian Journey

 

Alan Lomax

 

60 min.

1990

A021d

As Far Mako From Jerusalem

 

Janos Tari

 

20 min.

1990-92

A022d

Alvar Aalto - a Vision of a Better World

Alvar Aalto - visio paremmasta maailmasta

Eeva Vuorenpää

 

54 min.

 

A023d

Arnold Golay , A Toy Maker

Arnold Golay, Fabricant de Jouets Le Brassus

Jacqueline Veuve

 

28 min.

 

A024d

At the Last Boundary ( The Nihvkis) )

 

V.Parfyonov

 

28 min.

1992

A025d

At the Last Boundary

 

 

 

 

 

A026d

At the Upper Allongro

 

 

 

 

 

A028d

Al Karamah - Human Dignity

 

Frode Storaas

 

 

1997

A030d

Art of Survival, The

 

Harlan Steinberger

 

43.48 min.

1994

A031d

At the Brothers Home

 

 

 

 

 

A032d

Animal City

 

Frederic Gonseth, Catherine Azad

Switzerland

58'

2000

A033d

Another Life

 

Dominique Pernoo

France

59 min.

2000

A034d

Another Arnold

Teine Arnold

Urmas E. Liiv

Estonia

53 min.

2002

A035d

Act of Passion

 

Manuel Cassano

Italy

20 min.

2001/02

A036d

Across the Tracks - Vlach Gypsies in Hungary

 

 

 

52 min.

 

A037d

Alex's Wedding

 

Jean-Marie Teno

Cameroon, France

45 min.

 

A038d

AND RIGHTLY SO! My Father Lives In Venezuela

 

René Roelofs

The Netherlands

25 min.

2003

A039d

AND RIGHTLY SO! Naomi And Her Mother

 

John Appel

The Netherlands

25 min.

2003

A040d

AND RIGHTLY SO! Chessking Ali

 

Meral Uslu

The Netherlands

25 min.

2003

A041d

Autumn On Ob River

 

Janno Simm

Estonia/Norway/Russia

47 min.

2003

A042d

Arif Hossein

 

Ole Tornbjerg

Denmark

29 min.

2002

A043d

Architect And The Old Village, The

O Arquitecto E A Cidade Velha

Catarina Alves Costa

Portugal

72 min.

2003

A044d

Art Of Living, The

 

Amir Har-Gil

Israel

53 min.

2004

A045d

American Eunuchs

 

Gian Claudio and Franco Sacchi

Italy

53 min.

2004

A046d

Alien, The

Võõras

Kert Grünberg

Estonia

28 min.

2004

A047d

Adventure High

 

Liivo Niglas

Estonia

89 min.

2004

A048d

Ain't So Buenavista

 

Eloy Enciso

Cuba

9 min.

2003

A049d

Alphons Mucha: Art Nouveau Visionary

 

Susanne Boehm

Germany

52 min.

2004

A050d

Ape Maria

 

Greta Mentzel

Italy

28 min.

2004

A051d

Afanassi

Afanassi

Liina Trishkina

Estonia

36 min.

2006

A052d

Angel's Fire

Fuego de Angel

Marcelo Bukin

Spain/Peru

13 min.

2006

A053d

Angelmakers, The

 

Astrid Busskin

Hungary/Scotland/The Netherlands

34 min.

2005

A054d

Art in Dialogue: New York-Estonia

 

Annette Solakoglu

USA

46 min.

2006

A055d

Ascetic Eye, The

 

Praveen Kumar

India

59 min.

2006

A056d

Ayla, The Tsunami Girl

 

Wilma Ligthart

The Netherlands

15 min.

2005

A057d

About the Body

 

Alona Seroussi, Karen Yehezkely-Goldstein

Israel

55 min.

2006

A058d

About Yossi

 

Avi Hemy

Israel

54 min.

2006

A059d

Across the Valley

 

Nick Collins

UK

20 min.

2006

A060d

Afghan Muscles

 

Andreas M¸l Dalsgaard

Denmark

35 min.

2006

A061d

After the Rains Came: Seven Short Stories About Objects And Lifeworlds

 

Sarah Thomas

UK

20 min.

2006

A062d

Agouti's Peanut, The

 

Paturi Panara, Komoi Panara

Brazil

51 min.

2005

A063d

Al-Hadji And His Seven Wives, The

 

Jie Li

USA

50 min.

2006

A064d

Alond The Trail of Tambora

 

Artur Matamoro Vidal

France

25 min.

2006

A065d

Alpine Saga

Das Erbe der Bergler

Erich Langjahr

Switzerland

97 min.

2006

A066d

African Brass Band, An

 

Hugo Zemp

France

70 min.

2004-2006

A067d

Anatoly Rybakov: The Russian Story

 

Marina Goldovskaya

Russia/USA

52 min.

2006

A068d

And The Mountains Are The Same

 

Gjert Rognli

Norway

6 min.

2006

A069d

Aperghis, Storm Beneath A Skull

 

Catherine Maximoff

France

59 min.

2006

A070d

Are There Still Any Shepherds?

Ainda Ha Pastores?

Jorge Pelicano

Portugal

73 min.

2006

A071d

Art of Selling

Müümise kunst

Andres Maimik, Jaak Kilmi

Estonia

88 min.

2006

A072d

As Old As My Tongue: The Myth And Life of Bi Kidude

 

Andy Jones

UK/Zanzibar

66 min.

2006

A073d

At The Datcha

Na Dziatce

Thierry Paladino

Poland

26 min.

2006

A074d

ABC Colombia

 

Enrica Colusso

Italy/France

90 min.

2007

A075d

Ada Gallery

 

Uladzimir Kolas

Poland

45 min.

2008

A076d

Alyosha

Aljoða

Meelis Muhu

Estonia

67 min.

 

A077d

Art In the Forestland

 

Ann-Christine Haupt

Sweden

28 min.

2007

A078d

Art of Being Wichi, The

 

Magne Helge Sleire, Marianne Sleire

Norway

48 min.

2007

A079d

Auroville, the City the Earth Needs

 

Guillaume Estivie

France

57 min.

2007

A080d

Afaire

 

Helena Schultheis

Croatia

5 min.

2009

A081d

Age of Stupid, The

 

Franny Armstrong

UK

85 min.

2008

A082d

Alice in the Land

 

Esteban Larrain

Chile

86 min.

2008

A083d

Another Planet

 

Ferenc Moldoványi

Hungary/Finland/Belgium

95 min.

2008

A084d

Asmar Aya Makes an Honour Ribbon

 

Birgitte Glavind Sperber

Denmark

2 min.

2008

A085d

Atijat, the First Wife

 

Anna Bùaszczyk

Poland

52 min.

2008

B001d

Black And White In Colour

Must Ja Valge Värvides

Mira Erdevicki

 

58 min.

1999

B002d

Black Word

Kalo lav

Robert Kirchoff

 

37 min.

1999

B003d

Blown In With The Wind

 

Andrei Osipov

 

52 min.

2000

B004d

Butterflies In My Stomach

 

Maria Augusta Ramos

 

15 min.

1999

B005d

Bathhouse, The

 

Rimantas Ggruodis

 

10 min.

1997

B006d

Butcher From The Upper River, The

 

Corinne Moury

 

13 min.

1998

B007d

Bread Day

 

Sergey Dvortsevoy

 

55 min.

1998

B008d

Boy Hero 001

 

Pekka Lehto

 

55 min.

1997

B009d

Bye-Bye Babushka

 

Rebecca Feig

 

75 min.

1997

B010d

Beauty Of Unseen, The

 

Roberts Vinovskis

 

26 min.

1996

B011d

Black Harvest

 

Bob Connolly and Robin Anderson

 

90 min.

1992

B012d

Balinese Requiem

 

Yasuhiro Omori

 

63 min.

1993

B013d

Boatman

 

Gianfranco Rosi

 

55 min.

1993

B014d

Boy Hunt , The

 

Lena Hellman

 

41 min.

1992

B015d

Blacksmith

 

S.Manafi-Rasi

 

5 min.

1994

B016d

Barbut

 

Ole Askman

 

6 min.

1994

B017d

Badu:Stories From The Negev Desert

 

Ricardo Iscar And Zohar Schlesinger

 

62 min.

1994

B018d

Behind the Thershold

 

Diana ja Kornelijus Matuzevicius

 

27 min.

1995

B019d

Bliss

 

Vitalij Manski

 

54 min.

1995

B020d

Bury me Twice

 

Sri Kuhnt-Saptodewo ja Hanno Kampffmeyer

 

120 min.

1995

B021d

Break, The

 

Lise Roos

 

27 min.

1995

B022d

Bontoc Eulogy

 

Marlon Fuentes

 

57 min.

1995

B023d

Blank Point, The

The Blank Point

Xiao-Yen Wang

 

57 min.

1991

B024d

Boogaloo Road

 

Runar Enberg, Marianne Söderberg

Sweden

57 min.

2001

B025d

Besh-Terek

 

 

 

29 min.

1995

B026d

Bird from Another World, A

 

Ingrid Sinclair

 

18 min.

1992

B027d

Bridge El Pueblo

 

Jorge Vignati

 

58 min.

 

B028d

Buffalo On The Roof

 

 

 

 

 

B029d

Between Two Worlds

 

Barry Ggreenwald

 

58 min.

1990

B030d

Best Of Blank , The

 

Les Blank

 

 

 

B031d

 

Benediktas-Pakolaine Omassa Kellarissan

 

 

 

1992

B032d

To Be The Clan Of Kevongs

 

 

 

 

 

B033d

When Hitchcock Met Eiermanns Else In Auerstedt

Als Hitchcock In Auerstedt Auf Eiermanns Else Traf

Birgit Lehmann

 

15 min.

1999

B034d

Battle of Words, A

 

 

 

 

 

B035d

Balkan Potraits

 

 

 

 

 

B036d

Besd Tesek

 

 

 

 

 

B037d

Bubbeh Lee & Me

 

Andy Abraham Wilson

 

35 min.

 

B038d

Burnt Harvest Barrie Machin

 

 

 

 

 

B039d

By The Lake And By The Sea

 

 

 

 

 

B040d

Banished, The

 

Visa Koiso-Kanttila

Finland

52 min.

1998

B041d

Babar Who Gives Back Change, The

 

Vladimir Bocev

Macedonia

9'

2000

B042d

Blood Brother the Wolf

 

Vladimir Perovic

Yugoslavia

18'

1999

B043d

Breath

 

Dejan Petrovic

Yugoslavia

72'

2000

B044d

Bridewealth For A Goddess

 

Chris Owen

Papua New Guinea

72'

2000

B045d

Big Sister

 

Andres Maimik, Jaak Kilmi

Estonia

58'

2000

B046d

Blatnoi Mir

Blatnoi Mir

Jouni Hiltunen

Finland

82/52 min.

2001

B047d

Brigade, The

Brigaad

Liivo Niglas

Estonia

57 min.

2000

B048d

Birthday

 

Birgitte Glavind Sperber

Denmark

10 min.

2003

B049d

Blossoms Of Fire

 

Maureen Gosling, Ellen Osborne

Usa, Mexico

75 min.

2000

B050d

Brass On Fire - Iag Bari

 

Ralf Marschalleck

Germany

103 min.

2002

B051d

Breathing

 

Sonja Linden

Finland

9 min.

2002

B052d

Boy who Plays on the Buddhas of Bamiyan, The

 

Phil Grabsky

UK

96 min.

2003

B053d

Borinboresi

 

Gertraud Schwarz

Ghana/Austria

68min

2003

B054d

Blanc

 

Johannes Deimling

Germany

17 min.

2003

B055d

Bury The Spear!

 

Ivo Strecker and Alula Pankhurst

Ethiopia

70 min.

2004

B056d

Boy's Life, A

 

Rory Kennedy

USA

77 min.

2002

B057d

Barge Keeper, The

 

Silvio Mirosnicenko

Croatia

20 min.

2003

B058d

Bye, Bye

Ajuus

Anneke de Lind van Wingaarden

The Netherlands

15 min.

2003

B059d

Buddhist Life

 

Luis Carapeto

Portugal

50 min.

2003

B060d

Barbara the Beautiful

Varvara Prekrasnaya

Renata Gritskova

Belarus

30 min.

2003

B061d

Boat Passage After the Death: The Birth of The Fejfa

 

Amedeo Boros

Hungary

23 min.

2003

B062d

Bar at Victoria Station, A

 

Leszek Dawid

Poland

56 min.

2003

B063d

Baschet: Transfiguration Of Daily Life

 

Eric Marin

USA

31 min.

2003

B064d

Belovs, The

 

V. Kossakovsky

Russia

60 min.

1993

B065d

Boundless Love: My African Dream

 

Walter Grotenhuis, Cinta Forger

The Netherlands

40 min.

2004

B066d

Box, The

 

Eva Stefani

Greece

11 min.

2004

B067d

Bride Kidnapping in Kyrgyztan

 

Petr lom

Canada/Kyrgyztan

52 min.

2004

B068d

Bridge, The

 

Ileana Stanculescu

Romania

75 min.

 

B069d

Building The Gherkin

 

Miram von Arx

Switzerland

90 min.

2002-2005

B070d

Buy an Elephant

 

Meelis Muhu, Õnne Luha

Estonia

27 min.

2004

B071d

Badal

 

Ibtisam Mara’ana

Israel

52 min.

2005

B072d

Ballküre

Ballküre

Sandra Van Slooten

Germany

3 min.

2005

B073d

Ballad About Home

 

Jacek Knopp

Poland

48 min.

2005

B074d

Before Flying Back to Earth

 

Arunas Matelis

Lithuania/Germany

52 min.

2005

B075d

Berlin Diary

 

Ester Amrami

Germany

15 min.

2005

B076d

Boys

 

Menna Laura Meijer

The Netherlands

29 min.

2005

B077d

Bread

 

Marcelo Bukin

Spain/Guatemala

5 min.

2005

B078d

Broken, Continually

 

Mahmood Yarmohammadlou

Iran

25 min.

2005

B079d

B-10506 Last Numbers

 

Rolanda Teicher Yekutiel

Israel

30 min.

2006

B080d

Bahais Is My Back Yard

 

Naama Pyritz, Asaf Shafir

Israel

54 min.

2006

B081d

Begin, Began, Begun

 

Sarah Vanagt

Belgium

38 min.

2005

B082d

Behind That Snowy Hill

 

Ramtin Lavafipour

Iran

25 min.

2007

B083d

Beslan. The Right to Live

 

Olga Stefanova

Russia

52 min.

2006

B084d

Best Friends

 

Jerzy Sladkowski

Sweden/Finland

58 min.

2006

B085d

Brassy Bands

 

Cornel Gheorghita

Romania/France

52 min.

2007

B086d

Bridge Over The Wadi

 

Tomer Heymann, Barak Heymann

Israel

54 min.

2006

B087d

Bringing The Gap: Lies- Upside Down

 

Astrid Bussink

UK

9 min.

2006

B088d

Bringing The Gap: Lies- The Big Lie

 

Peter Everett

UK

13 min.

2006

B089d

Bringing The Gap: Lies- The Truth About Tooth

 

Hazel Baillie

UK

10 min.

2006

B090d

Bringing The Gap: Lies- Last In The Line

 

Dilan Drummond, Blair Scott

UK

13 min.

2006

B091d

Bringing The Gap: Lies- Mentiras

 

Nick Higgins

UK

13 min.

2006

B092d

By The River

 

Magda Kowalczyk

Poland

12 min.

2006

B093d

Because A Man Is Human

 

Franke Finsterwalder, Stephan Hilpert

Germany

57 min.

2007

B094d

Before the Flood

 

Jos de Putter

The Netherlands

55 min.

2006

B095d

Big Boy

 

Mia Halme

Finland

51 min.

2007

B096d

Birds are Silent in the Forest

 

Tim De Keersmaecker

Belgium

18 min.

2007

B097d

Blacksmith's Anvil

 

Mikio Saito, Yongho Lee

UK

10 min.

2008

B098d

Brave Boys

 

John Hakalax, Kim Finn

Finland

30 min.

2007

B099d

Beautiful People

Ilusad inimesed

Vahur Laiapea

Estonia

58 min.

2008

B100d

Beautiful Tragedy, A

 

David Kinsella

Norway

59 min.

2008

B101d

Becoming Vera

 

Mieke Bal, Alexnadra Loumpet Galitzine, Michelle Williams

The Netherlands

53 min.

2008

B102d

Berries from Brod

 

Erik Fusco

The Netherlands

14 min.

2008

B103d

Between Insanity and Beauty- the Art Collection of Dr. Prinzhorn

 

Christian Beetz

Germany

75 min.

2008

B104d

Beyond the Wall

 

Vita Ýelakeviciute

Poland

20 min.

2007

B105d

Body's Architecture, The

 

Marcos Pimentel

Brazil

21 min.

2008

B106d

Brancusi- the Roots and the Branches

 

Alexandre Martins, Nuno Miguel

Portugal

29 min.

2008

B107d

Builders, The

 

Georg Grotenfelt

Finland

15 min.

2008

C001d

Confluence, Old Havana, Habitat Of Latin American

 

Garcia Elegido

 

33 min.

1998

C002d

Ca´m

 

Sszymon Wdowiak

 

36 min.

1996

C003d

Cathrine The Little

 

Gunilla G. Bresky

 

41 min.

1996

C004d

Crime And Punishment

 

Zemilir Gvardiol

 

13 min.

1991

C005d

Carl G. Johansson, Portrait Of A Vagabond

Carl G. Johansson, Porträtt A En Vagabond

Mikael Kristersson

 

58 min.

1993

C006d

Concorito! Monsieur Poulett

 

Jean Rouch

 

90 min.

1974

C007d

Come Down, Pale Moon

 

Andris Vanadzins

 

90 min.

1994

C008d

Copperworking in Santa Clara del Cobre

 

Beate Engelbrecht

 

50 min.

1993

C009d

Country Life Under The Snow

 

Shinkichi Noda

 

30 min.

1956

C010d

Candombe:African Culture In Uruguay

 

Rafael Deugenio

 

16 min.

1994

C011d

City Of The Steppes

 

Peter Brosens, Odo Halflants

 

52 min.

1994

C012d

Cinderella Of Tallinn

Tallinna Tuhkatriinu

Pirjo Honkasalo, Marja Pensala

Finland

69 min.

1996

C013d

Carelia Coctail

 

Erkki Määtänen

 

40 min.

 

C014d

Chief In Two Worlds, A

 

Micah Van Der Ryn

 

 

 

C015d

Cogito, Ergo Sum

 

Hannes Lintrop

Estonia

26 min.

1989

C016d

Coming Back Home - A True Adventure

 

Peter Engberg

 

28.30 min.

1989

C017d

Concertto 6km.

Konsertti 6 km.

Untamo Eerola

 

19.28 min.

 

C018d

Condor And The Bull

 

 

 

30 min.

 

C019d

Country Chronicle In Gruyere

Chronque Paysanne En Gruyere

Jacqueline Veuve

 

86 min.

 

C020d

Cajun Country

 

Alan Lomax

 

60 min.

 

C021d

Cracks In The Mask

 

Frances Calvert

 

57 min.

 

C022d

Crucified Freedom

Ristiinnaulittun Vapaus

Timo Korhonen

 

28 min.

 

C023d

Song Of Bosa, The

Coro Di Bosa

 

 

88 min.

 

C024d

Street Songs

Cris De Coeurs Rengaines Des Rues

A.Keresztessy

 

 

 

C025d

Cupids Cars

Amors Bilars

 

 

65 min.

 

C026d

Crystal Photographer

 

 

 

10 min.

 

C027d

Circus in the Bush

 

Masjha Jaring

The Netherlands

30 min.

2001

C028d

Cruise Rules And Rituals, The

 

Pia Andell

 

56 min.

 

C029d

Cry From Pihlajavesi, A

Huuto Pihlajavdeltä

 

 

 

 

C030d

Charonda

 

Turi Polovnikov

 

 

 

C031d

Call For Grace

 

Laetita Merli

England

30'

2000

C032d

Cleaners and I, The

 

Agnes Varda

France

82'

2000

C033d

Close To The Soil

 

China Anlander

Sweden

10'

2000

C034d

Connections: Ray Johnson On-Line

 

Lars Movin, Steen Moeller Rasmussen

Denmark

41'

2001

C035d

Cures For Love

 

Giovanna Sonnino

Italy

52'

1999

C036d

Contract Mother, A

 

Peeter Urbla, Märt Sildvee

Estonia

42'

2001

C037d

Children-Kosovo 2000

 

Ferenc Moldovanyi

Hungary

90 min.

2001

C038d

Circus In the Buch

 

Masjha Jaring

The Netherlands

30 min.

2001

C039d

Contra Mortem: Dr. Andres Ellamaa

 

Helle Karis

Estonia

45 min.

2002

C040d

Castle In Italy, The

 

Anne Reitze Wivel

Denmark

95 min.

2000

C041d

Call of Fayu Ujmu, The

 

Rainer Simon

Germany

44 min.

2002

C042d

Children of Ibdaa, The : To Create Something Out of Nothing

 

S. Smith Patrick

Usa, Palestine

30 min.

2002

C043d

Cows Are Better than Money

 

Abdoullahi Baba

Norway

35 min.

2003

C044d

Comrades

 

Steve Kokker

Canada

64 min.

2003

C045d

Composer

 

Hooshang Mirzaee

Iran

15 min.

2002

C046d

Cum Pane

 

Anna Linder

Sweden

8 min.

2002

C047d

Carlitos 13- Medellin

 

Jean-Stéphane Sauvaire

France

74 min.

2003

C048d

Chenchus

 

Sathya Mohan

India

23 min.

2003

C049d

Children of the Storm

 

Stig Holmqvist

Sweden

91 min.

2002

C050d

Chosen

 

Alexis Kouros

Finland

68 min.

2003

C051d

Call, The

 

Vladimir Perovic

Serbia&Montenegro

29 min.

2004

C052d

Cheerleader

Cheerleader

Kimberlee Bassford

USA

24 min.

2003

C053d

Chick Corea and Bobby McFerrin "We Play"

 

Bettina Ehrhardt

Germany

60 min.

2004

C054d

Child of Bethlehem

 

children of Hope Flowers School

UK/Palestine

19 min.

2004

C055d

Compadre

 

Mikael Wiström

Sweden

82 min.

2004

C056d

Competition

 

Maciej Adamek

Poland

26 min.

 

C057d

Contra

 

Ella Watermann

Israel

30 min.

2003-2004

C058d

Creating

 

Vladimir Perovic

Serbia&Montenegro

21 min.

2005

C059d

Can You Die In Heaven?

 

Erlend E. Mo

Denmark

57 min.

2005

C060d

Cemetery Club, The

 

Tali Shemesh

Israel

90 min.

2006

C061d

Cécar & Zain

 

Larry Levene

Spain

85 min.

2004

C062d

Chicken Elections

 

Goran Radovanovic

Serbia

48 min.

2005

C063d

Circumcision in Transition

 

Kazuyo Minamide

Japan

36 min.

2005

C064d

Clown Children, The

 

Jannicke Systad Jacobsen, Karin Beate N¸sterud

Norway

7 min.

2005

C065d

Concert Yiddish Soul

 

Nathalie Rossetti, Turi Finocchiarro

Belgium/France

43 min.

2005

C066d

Constant, Before Leaving

Constant, avant le Départ

Maarten Schmidt, Thomas Doebele

The Netherlands

70 min.

2005

C067d

Cycles of Repetition: An Homage In Observation

 

Deborah Wing-Sproul

USA

3 min.

2004

C068d

Celebration of Flight

 

Lara Juliette Sanders

Germany

78 min.

2006

C069d

Charging The Rhino

 

Simcha Jacobovici, Bruce Thorson

Canada

52 min.

2006

C070d

Cherubs' Revolt

Keerubite mäss

Heilika Võsu

Estonia

52 min.

2006

C071d

Children of Stalin

Kinderen van Stalin

Harrie Timmermans

The Netherlands

52 min.

2006

C072d

Clinic, The

Klinika

Tomasz Wolski

Poland

29 min.

2006

C073d

Collecting Shadows

 

Maria Kravchenko

Russia

52 min.

2006

C074d

Crosroads

 

Ivan Golovnev

Russia

22 min.

2006

C075d

Concrete

 

Markus Thor Andresson, Ragnheidur Gestsdottir

Iceland

67 min.

2007

C076d

Confluences- Emerillion of French Guiana

 

Perle M¸hl

Denmark/France

78 min.

2007

C077d

Che Guevara, the Body and the Legend

 

 

Italy

52 min.

2007

C078d

China is Far Away: Antonioni and China

 

Liu Haiping

China

98 min.

2008

C079d

Christmas With Dad

 

Conor McCormack

UK

12 min.

2008

C080d

Countermelody

 

Maxi Subiela

Italy

46 min.

2008

D001d

Defining Life

 

Beverly Peterson and Mike Harlow

 

26 min.

1991

D002d

Dancing

Dansen

Jan Troell

 

20 min.

1994

D003d

Deva and Cinta

 

Albin Bieri and Majan Garlinski

 

127 min.

1990

D004d

Daily I Appear Before Your Face

Denne Predstupuje Pred Tvou Tvâr

Drahomira Vihanovâ

 

33min.

1992

D005d

Donkey Without A Tail

 

Sergio Bloch

 

30 min.

1997

D006d

Dog`s Life

 

Paul-Andres Simma ja Erling Söderström

 

25 min.

1996

D007d

Declared Non-Sami

 

Anne Kjersti Bjorn

 

7 min.

1996

D008d

Days of Lollove

Giorni Di Lollove

Ignazio Figus ja Virgillo Piras

 

50 min.

1996

D009d

Divorce Iranian Style

 

Kim Longinotto

 

55 min.

1998

D010d

Driving The Dream

 

Harrod Blank

 

29min.

1998

D011d

Don`t Kill The School, Please

Ärge pange kooli kinni

Ago Ruus

Estonia

27 min.

2000

D012d

Daddy and The Muscle Academy

 

Ilppo Pohjola

 

55 min.

1991

D013d

Daughters Of The Buddha

 

Franca Cereghini

 

43.37 min.

 

D014d

Dance Of The Gods

La Dance De Diluec

 

 

50 min.

 

D015d

Divorce Iranian Style

 

Kim Longinotto

 

80 min.

 

D016d

Daughers Of The Midnight Sun

 

Ylva Overman, Peter Östlund

 

 

 

D017d

Dog Trails

 

Lasse Naukarainen

 

72 min.

 

D018d

Double Blind

 

Sophie Calle, Greg Shepard

 

 

 

D019d

Dawns.Madrugadas

 

Rui Simoes

Portugal

24'

1999

D020d

Day Of The Dead

 

Dan Boord, Luis Valdovino

USA

2'

2000

D021d

Djolomars

 

Vladimir Bocev

Macedonia

16'

1998

D022d

Dog's Life, A

 

Michko Netchak

France

26'

2000

D023d

Dongba

 

Paul Benjamin  Harris

Germany

52'

2000

D024d

Danchizake (Home-made Sake)

Danchizake

Ono Satoshi

Japan

49 min.

2001

D025d

Day In My Life - Merka, A

Päev minu elust - Merka

Õnne Luha

Estonia

28 min.

2002

D026d

Daguerreotypes

 

Agnes Varda

France

150 min.

1975

D027d

David Oistrakh. Artist Of the People?

 

Bruno Monsaingeon

France

75 min.

 

D028d

Daughters of Sunshine, The

 

Mehdi Naderi

Iran

21 min.

2002

D029d

Dawn, The

 

Pekka Uotila

Finland

50 min.

2002

D030d

Day I Will Never Forget, The

 

Kim Longinotto

UK

92 min.

2002

D031d

Duka's Dilemma

 

Jean Lydall, Kaira Strecker

Ethiopia, UK

88 min.

2002

D032d

Dreams From the Railway Station

 

Silvio Miroshnichenko

Croatia

32 min.

2001

D033d

Dr. Med. Siiri-Mai Hanstein

 

Helle Karis

Estonia

27 min.

2003

D034d

Dogs Reborn

 

Michael Noer

Denmark

27 min.

2002

D035d

Dame La Mano (Give Me Your Hand)

 

Heddy Honigmann

The Netherlands

112 min.

2003

D036d

Dziga And His Brothers

 

Evgeny Tsymbal

Russia

52 min.

2002

D037d

Day With The Comedians, A

 

Ivan Mandic

Serbia&Montenegro

14 min.

2002

D038d

Dutch Light

 

Pieter-Rim de Kroon

The Netherlands

94 min.

2003

D039d

Dance Below White Sheet

 

Isa Vandi

Sweden

48 min.

2003

D040d

Don Vitaliano- Nothing But A Priest

 

Paolo Pisanelli

Italy

54 min.

2002

D041d

Dream of Maelen

 

Eirik Ingstad Sandberg

UK

25 min.

2003

D042d

Daybreak Express

Daybreak Express

D.A. Pennebaker

USA

 

1953

D043d

Death On Request

 

Maarten Nederhorst

USA

57 min.

1994

D044d

Duch Heroes

 

Paul Cohen

The Netherlands

55 min.

2000

D045d

Daddy

Abba

Yael Ingber

Israel

30 min.

2004

D046d

Dali' Dimension, The

 

Susi Marqués, Joan Ubeda

Spain

53 min.

2004

D047d

Dance of the Jaguar, The

 

Paul van Rooy

Belgium

49 min.

2002

D048d

Derailroaded: Inside the Mind of wild Man Fischer

 

Josh Rubin

USA

86 min.

2005

D049d

Divine Flow, Becoming Divia Dhara

 

Carole Delaey

Belgium

29 min.

2004

D050d

Do You Love Me?

 

Lars Westman

Denmark

49 min.

2004

D051d

Do You Remember Me?

 

Alexander Heuken, Michaela Liechtenstein

Germany

61 min.

2004

D052d

Doctors of Happiness

 

Mara Mourao

Brazil

96 min.

2004

D053d

Day And Night

 

Sivan Arbel

Israel

51 min.

2005

D054d

Deported

 

Katarina Johansson, Ulrika Widmark

Sweden

46 min.

2005

D055d

Devil's Miner, The

 

Richard Ladkani, Kief Davidson

Germany/USA

82 min.

2004

D056d

Discover A Rich Corner in The Universe

Avasta rikas nurgatagune kosmoses

Jaan Tootsen

Estonia

27 min.

2005

D057d

Do You Want The Elephant Music?

 

Leslie Dektor

USA

17 min.

2005

D058d

Dad and Me

 

Linda Västrik

Sweden

38 min.

 

D059d

Dear Edmond

 

Amit Goren

Israel

82 min.

2006

D060d

Dance of Your Life

 

Sandy Raischer

Israel

54 min.

2007

D061d

Dancing Chickens of Ventura Fabian, The

 

Nina Hasin

USA

10 min.

2007

D062d

Daughters of Wisdom

 

Bari Pearlman

USA

68 min.

2007

D063d

Disappearance Foretold, A

 

Oliver Meys

Belgium

87 min.

2008

D064d

Donkey in Lahore

 

Faramarz K-Rahber

Australia

117 min.

2007

D065d

Daughter of Chorolque

 

Mi-Sun Park

Korea/Bolivia

84 min.

2007

D066d

Densen

 

Anna Linder

Sweden

8 min.

2009

D067d

Departure, The

 

Anna Savchenko

Russia

26 min.

2008

D068d

Descendants

 

Otto Schlindwein

UK/Ireland

40 min.

2008

D069d

Desert Brides

 

Ada Ushpiz

Israel

86 min.

2008

D070d

Dialogues: Composer Valentin Silvestrov

 

Dorian Supin

Estonia

82 min.

2008

D071d

Disco & Atomic War

Disko ja tuumasõda

Jaak Kilmi, Kiur Aarma

Estonia

80 min.

2009

D072d

Driving Men

 

Susan Mogul

USA

66 min.

2008

D073d

Dust & Illusions

 

Olivier Bonin

France/USA

85 min.

2009

E001d

Every Little Thing

La Moindre Des Choses

Nicolas Philibert

 

104 min.

1996

E002d

Etel´s Long Way Home

Etelin Pitkä Kotiinpaluu

 

 

28.30 min.

 

E003d

Else At Home In The World

 

Rossella Ragazzi

 

 

1999

E004d

Rape Of Europe, The

Europas Nolaupisana

Askolds Saolitis

 

28 min.

1998

E005d

Earth Is Our, The

 

 

 

 

 

E006d

Earth Is Our Mother, The

Jorden Er Vores Mor

Peter Elsass

 

 

 

E007d

Erbu- Turkish Marbled Paper

Erbu-Türkiches Maremorpapier

 

 

33 min.

 

E008d

Eighth Day Theater

Teater Attonde Dagen

 

 

78 min.

 

E009d

Eighth Day Fire, The

 

 

 

53 min.

 

E010d

Emil

Emil

Peep Puks

 

30 min.

1994

E011d

Eyes Wide Opnen

 

Elisa Mereghetti, Marco Mensa

Italy

58 min.

2004

E012d

Carriers Of The Electric Shadows, The

 

 

 

 

 

E013d

Eve and Dawn

 

Tarmo Rajaleid

Estonia

58 min.

2005

E014d

Eagle Nests Of Crete

 

 

 

15 min.

1984

E015d

Egg Lady

 

Una Celma

Latvia

30'

2000

E016d

Et Cetera

 

Andrei Osipov

Russia

24'

2000

E017d

Excluded

 

Rowena Wade

UK

50'

2001

E018d

Elf Disco

 

Jaak Kilmi, Andres Maimik

Estonia

46'

2001

E019d

Elsewhere

 

Nikolaus Geyrhalter

Austria

204 min.

2001

E020d

Erki Kasemets

 

Meelis Salujärv

Estonia

18 min.

2002

E021d

Each Dream Is Shattered Mirror

 

Ozgur Dogan, Orhan Eskikoy

Turkey

32 min.

2001

E022d

Elephantine Memory, An

Memoire d'elephant, Une

Jean-francois Naud

France

52 min.

1999

E023d

Eight Days a Week

 

Ago Ruus

Estonia

58 min.

2003

E024d

Epidemic, The

 

Niels Frandsen

Denmark

51 min.

2001

E025d

Ebba And Torgny And Love's Wondrous Ways

 

Johan Palmgren, Åsa Blanch

Sweden

59 min.

2003

E026d

 Aesthetic reasons, For

Esteetilistel põhjustel

Marko Raat

Estonia

29 min.

1999

E027d

Enigma of Sleep, The

 

Enrico Cerasuolo, Sergio Fergnachino

Italy

52 min.

2004

E028d

Escape Artists, The

 

Rachel Rusinek

Israel

54 min.

2004

E029d

 

 

 

 

 

 

E030d

Everything Was Life

 

Ellie Land

UK

4 min.

2004

E031d

Embrace of Memory, The

 

Joel Calero

Peru

50 min.

2004

E032d

Exit, The Right to Die

 

Fernand Melgar

Switzerland

85 min.

2005

E033d

End of School

 

Aleksandr Stojanov

Serbia

29 min.

2006

E034d

Enemies of Happiness

Vores Lykkes Fjender

Eva Mulvad

Denmark

58 min.

2006

E035d

Every Good Marrage Begins With Tears

 

Simon Chambers

UK

62 min.

2006

E036d

Everybody From My Courtyard

 

Miron Wojdylo

Poland

28 min.

2006

E037d

Exodus Decoded, The

 

Simcha Jacobovici

Canada

93 min.

2006

E038d

End of the Rainbow

 

Robert Nugent

France/Australia

83 min.

2007

E039d

Elegy of Wood

 

Václav Kadrnka

Czech Republic

14 min.

2009

E040d

End of Poetry, The

Seal kus lõpeb luule

Arko Okk

Estonia

114 min.

2009

E041d

Escaping the Flood

 

Frans Bromet

The Netherlands

50 min.

2006

F001d

Fading The Raindeer Bell

 

Sun Zentigan

 

75 min.

1996

F002d

Faithul Dead, The

 

Andres Liefer

 

46 min.

1996

F003d

Families In Denmark

Familien Danmark

 

 

144 min.

 

F004d

Farewell Cap Horn

 

Jarko Aarniala

 

30 min.

 

F005d

Fonni. June Feasts

 

Antonio Uleri

 

62 min.

1993

F006d

First Culture, The

 

M.A. Rahman

 

43 min.

1993

F007d

Flight

Lend

Valentin Kuik

 

28 min.

1995

F008d

Farewell Chronice, The

Jäähyväisten Kronikka

Markku Lehmuskallio

 

90 min.

1995<